Výsledky r. 2014

15. 11. 2014 – Podzimní závod ZPMG – Jablonec n. N.
I. kat. roč. 2006 Valinka Petrů 2. místo
  roč. 2006 Kája Kavová 4. místo
  roč. 2006 Anička Vancová 7. místo
II. kat.  roč. 2004 Natálka Volková 1. místo
  roč. 2004 Eliška Musílková 2. místo
  roč. 2004 Kája Mouchová 6. místo
IV. kat. roč. 2000 Kačka Křesánková 4. místo
  roč. 1995 Míša Pilařová 5. místo
  roč. 1999 Evka Ratzenbeková 6. místo

8. 11. 2014 “Podzimní dráček” – Rumburk – volné sestavy dvojic/trojic

I. kat. roč. 2006 Valinka Petrů 1. místo
roč. 2005 Lucka Křesánková
roč. 2006 Anička Vancová 2. místo
roč. 2006 Kája Kavová
II. kat. -ZPMG roč. 2004 Natálka Volková 3. místo
roč. 2004 Kája Mouchová
IV. kat. – ZPMG roč. 1999 Evka Ratzenbeková 2. místo
roč. 2000 Kačka Křesánková

11. ročník přátelského závodu “Moudrá sova”- 7. 6. 2014 Ústí n. L.

ZPMG dopoledne
O. B kat. roč. 2008 Terezka Vlachová 6. místo
roč. 2008 Magdalénka Lípová 9. – 10. místo
roč. 2008 Anička Primusová 13. – 14. místo
O. B 1 kat. roč. 2008 Míša Mikulecká 3. místo
roč. 2008 Barborka Veselá 4. – 5. místo
roč. 2008 Sabinka Urbančíková 6. místo
roč. 2008 Pavlínka Helebrantová 7.místo
roč. 2008 Verunka Musilová 8. místo
O. A kat. roč. 2007 Linda Fialová 3. místo
roč. 2007 Marianka Dubaničová 6. místo
roč. 2007 Amálka Riesová 8. místo
roč. 2007 Irenka Dörrová 10. místo
roč. 2007 Lucinka Mádlíková 11. místo
O. A 1 kat. roč. 2007 Maruška Baszczyňská 3. místo
roč. 2007 Linda Nenáhlová 5. místo
I. kat. roč. 2006 Kája Kavová 4. místo
roč. 2005 Adélka Tomášová 9. – 10. místo
roč. 2006 Anička Vancová 9. – 10. místo
I. 1 kat. roč. 2005 Nikol Klihovcová 3. místo
II. kat. roč. 2003 Veronika Vojáčková 1. místo
roč. 2004 Tereza Nademlejnská 4. místo
II. 1 kat. roč. 2003 Tereza Pilnajová 2. místo
Soutěž volných sestav dvojic/trojic odpoledne
VI. kat. roč. 2005 Lucka Křesánková 4. místo
roč. 2006 Valinka Petrů
roč. 2006 Kája Kavová 5. místo
roč. 2006 Anička Vancová
VII. kat. roč. 2003 Eliška Musílková 10. – 11. místo
roč. 2002 Renáta Zemanová
VIII. kat. roč. 1999 Eva Ratzenbeková 3. místo
roč. 2000 Kačka Křesánková
IX. kat. roč. 1995 Michaela Pilařová 6. místo
roč. 1996 Anna Ratzenbeková
Přehlídka pohybových skladeb
Aquarius 5 závodnic Cena diváků 1. místo
Hey Boy 12 závodnic Cena diváků 2. místo

 

Mistrovství ČR – 31. 5. 2014 – Hodonín

II. Kat. ZP roč. 2003 Eliška Musílková 7. místo
roč. 2004 Natálka Volková 11. místo
IV. Kat. ZP roč. 2000 Kačka Křesánková 15. místo
1. družstvo Svč. oblasti členka Eliška Musílková 8. místo
2. družstvo Svč. oblasti členka Natálka Volková a Kačka Křesánková 14. místo
Děkujeme děvčatům za vzornou reprezentaci oddílu a Svč. oblasti

25. 5. 2014 – “Májová pohoda” – Rumburk

0. kat. B – ZPMG roč. 2008 Dorotka Bzurová 1. místo
roč. 2008 Anetka Wajshajtlová 4. místo
O. kat. A – ZPMG roč. 2007 Zuzka Holecová 3. místo
roč. 2007 Lucka Pečenková 5. místo
I. kat. – ZPMG roč. 2006 Valinka Petrů 1. místo
roč. 2005 Lucka Křesánková 2. místo
roč. 2006 Anička Vancová 7. místo
II. kat. -ZPMG roč. 2004 Natálka Volková 1. místo
roč. 2004 Kája Mouchová 2. místo
roč. 2003 Eliška Musílková 3. místo
roč. 2004 Terezka Nademlejnská 5. místo
IV. kat. – ZPMG roč. 1999 Evka Ratzenbeková 1. místo
ŽENY – KP roč. 1996 Anička Ratzenbeková 4. místo
roč. 1995 Míša Pilařová 7. místo
roč. 2000 Kačka Křesánková 8. místo
3. 5. 2014 – IV. kolo oblastní ligy – Chomutov
kat. ženy roč. 1996 Anička Ratzenbeková

8. místo

4. 5. 2014 – V. Kolo oblastní ligy v KP – Chomutov
kat. ženy roč. 1996 Anička Ratzenbeková 6. místo

3. 5. 2014 – Závod k MDD v ZPMG – Chomutov

0. kat. B roč. 2008 Anetka Wajshajtlová 5. místo
roč. 2008 Dorotka Bzurová 6. místo

26. 4. 2014 – Oblastní přebor v KP a ZPMG 0. – I. kat. – Ústí nad Labem

 

0. kat. B roč. 2008 Anetka Wajshajtlová 5. – 6. místo
roč. 2008 Dorotka Bzurová 9. místo
O. kat. A roč. 2007 Lucka Pečenková 10. místo
roč. 2007 Zuzka Holecová 11. místo
roč. 2007 Péťa Oceláková 20. místo
I. kat. roč. 2006 Valinka Petrů 5. místo
roč. 2005 Lucka Křesánková 8. místo
KP – ženy roč. 1996 Anička Ratzenbeková 12.místo
27. 4. 2014 – Oblastní přebor v ZPMG II. – IV. kat. – Jablonec n. N.
II. kat. roč. 2003 Eliška Musílková 1. místo
roč. 2003 Natálka Volková 2. místo
roč. 2003 Kája Mouchová 9. místo
IV. kat. roč. 2000 Kačka Křesánková 2. místo
roč. 1995 Míša Pilařová 4. místo
roč. 1999 Evka Ratzenbeková 7. místo

13. 4. 2014 – Praha – O Vinohradský hrozen

Křesánková Kačka 2000 8. místo
Ratzenbeková Anka 1996 9. – 10. místo
Pilařová Míša 1995 11. místo
10. 4. 2014 – Oddílový přebor – nominace na OP
0.B
Bzurová Dorota 2008 1. místo
Vlachová Tereza 2008 3. místo
Wajshajtlová Aneta 2008 2. místo
0.A
Riesová Amálie 2007 5. místo
Dubaničová Mariana 2007 4. místo
Dörrová Irena 2007 6. místo
Fialová Linda 2007 3. místo
Holecová Zuzana 2007 1. místo
Pečenková Lucie 2007 2. místo
I.
Vojáčková Markéta 2006 6. místo
Kavová Karolína 2006 3. místo
Křesánková Lucie 2005 2. místo
Vancová Anna 2006 4. místo
Petrů Valerie 2006 1. místo
Tomášová Adéla 2005 7. místo
Klihovcová Nikol 2005 8. místo
Vecková Kateřina 2006 9. místo
Kohútová Daniela 2006 5. místo
II.
Musílková Eliška 2003 2. místo
Vojáčková Veronika 2003 4. místo
Pilnajová Tereza 2003 6. místo
Mouchová Karolína 2004 3. místo
Nademlejnská Tereza 2004 5. místo
Volková Natálie 2004 1. místo
III.
Zemanová Renáta 2002 1. místo
IV.
Pilařová Michaela 1995 1. místo
Křesánková Kateřina 2000 2. místo
KP
Ratzenbeková Anna 1996 1. místo

30. 3. 2014 – Mariánské Lázně

Memoriál Milady Duckeové – ZPMG – jednotlivkyně

0.B kat. roč. 2008 Bzurová Dorotka 4. místo
O.A kat. roč. 2007 Holecová Zuzanka 13. místo
roč. 2007 Pečenková Lucinka 20. místo
I. kat. A roč. 2006 Petrů Valinka 4. místo
I.kat roč. 2005 Křesánková Lucka 13. místo
II. Kat. roč. 2004 Mouchová Kája 25. místo
roč. 2004 Volková Natálka 7. místo
roč. 2003 Musílková Eliška 1. místo
III. Kat. roč. 2002 Zemanová Renča 22. místo
IV. kat. roč. 2000 Křesánková Kačka 10. místo
roč. 1995 Pilařová Míša 9. místo
roč. 1999 Ratzenbeková Eva 29. místo

Pohár města

Mariánské Lázně – oddílová družstva

1. družstvo: Bzurová Dorotka 10. místo
Petrů Valinka
Volková Natálka
Pilařová Michaela
2. družstvo: Holecová Zuzanka 6. místo
Křesánková Lucka
Musílková Eliška
Křesánková Kačka

8. 3. 2014 – Jablonecký korálek

0. kat. roč. 2008 Bzurová Dorotka 3. místo
I. kat. roč. 2006 Petrů Valinka 7. místo
roč. 2005 Křesánková Lucka 8. místo
II. kat. roč. 2004 Volková Natálka 1. místo
roč. 2003 Musílková Eliška 6. místo
IV. kat. roč. 2000 Křesánková Kačka 6. místo
roč. 1995 Pilařová Míša 7. místo
KP – ženy roč. 1996 Ratzenbeková Anička 11. místo

KONTAKTY

Oddíl MG USK Slávie

Hoření 3083/13
400 11 Ústí nad Labem

Předsedkyně oddílu:
Mgr. Hana Horklová

  +420 778 052 252
helena.babinkova
@centrum.cz


SPONZOŘI 2020

Děkujeme za sponzorské dary pro závody v r. 2020:

rodina Vrzáková-poháry
rodina Lípová-ceny

SPONZOŘI 2019

Děkujeme všem, kteří podporují činnost našeho oddílu a přispívají fin. příspěvky na závody a podílejí se na přípravě a organizaci závodů v r. 2019.

MedIQ services, s.r.o.
a rodiče závodnic

SPONZOŘI 2018

Děkujeme všem za finanční podporu a pomoc při organizaci závodů:

Bauer česká spedice, s.r.o.


MedIQ services, s.r.o.
rodina Urbančíková
rodina Jendrisková
rodina Altnerová
rodina Podolská
rodina Kalachová
a další rodiče závodnic

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme sponzorům, kteří přispěli finančními či věcnými dary na přátelský závod "Moudrá sova" v roce 2013 a 2012. Velmi si vážíme vstřícnosti a děkujeme.