Výsledky r. 2013

Výsledky r. 2013

16. 11. 2013 – Jablonec n. N. – Podzimní závod ZPMG

II. kat.                        Eliška Musílková                3. místo   Gratulujeme!
IV. kat.                        Eva Ratzenbeková             2. místo   Gratulujeme!

8. 6. 2013 – “Moudrá sova” – Ústí nad Labem

10. ročník

Základní program:

O. B kat.                  Zuzanka Holecová             5. místo
O. B kat. – BN         Lucka Pečenková                3. místo   Gratulujeme!!!
                                 Míša Maruštíková              6. místo
O. B kat. – akrob.   Linda Fialová                     2. místo    Gratulujeme!!!
                                    Terezka Vlachová               4. místo
                                    Dorotka Bzurová                5. místo
O. A kat.                 Markétka Vojáčková         2. místo    Gratulujeme!!!
                                    Eliška Dovolilová                7. místo
I. kat.                     Lucka Křesánková           3. místo    Gratulujeme!!!
                                    Adélka Tomášová               6. místo
I. kat. – BN           Terezka Nademlejnská   2. místo    Gratulujeme!!!

Volné sestavy dvojic, trojic:

V. kat.              Valinka Petrů, Kája Kavová            3. místo   Gratulujeme!!!
                          Lucka Křesánková, Adélka Tomášová    5. místo
                         Markétka Vojáčková, Anička Vancová    6. místo
VII. kat.           Eliška Musílková, Verunka Vojáčková    4. místo
IX. kat.            Evka Ratzenbeková, Kačka Křesánková  5. místo
X. kat.              Anka Ratzenbeková, Míša Pilařová          2. místo   Gratulujeme!!!
                         Adélka Pouzarová

1. 6. 2013 – Mistrovství ČR v ZP – Ostrava

 Z oblastního přeboru si účast na M-ČR vybojovaly Natálka, Eliška a Evka
Z důvodu nemoci se Evka Ratzenbeková mistrovství nezúčastnila
I. kat.                           Natálka Volková                17. místo
                                      sestavu BN – 6.-9. místo
II. kat.                         Eliška Musílková               20. – 21. místo

 

25. 5. 2013 – Pohárový závod  “Májová pohoda” – Rumburk

 O. A kat. ZP          Petrů Valinka                    1. místo   Gratulujeme!
                                    Kavová Kája                      2. místo  Gratulujeme!
                                   Vancová Anička               4. místo
                                   Vojáčková Markétka       6. místo
I. kat. ZP               Volková Natálka             1. místo   Gratulujeme!
                                  Mouchová Kája                  2. místo   Gratulujeme!
                                   Křesánková Lucka            5. místo
                                   Tomášová Adélka              8. místo
II. kat. ZP             Musílková Eliška               1. místo     Gratulujeme!
                                  Vojáčková Verunka             2. místo   Gratulujeme!
II. VTp KP             Křesánková Kačka             2. místo    Gratulujeme!
Ženy KP                 Pilařová Míša                     3. místo   Gratulujeme!
Všem závodnicím blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu !

4. 5. 2013 – Oblastní závod k MDD ZPMG

 O. A Kat. ZP             Kavová Kája                    1. místo     Gratulujeme!
                             Petrů Valinka                  5. místo

V. kolo oblastní ligy v KP

II. VTp                       Křesánková Kateřina       8. místo
ŽENY                         Ratzenbeková Anna         8. – 9. místo
                                        Pilařová Michaela            12. místo

 

27. 4. 2013 – Oblastní přebor ZP a KP – Liberec

ZP O. A kat.             Kavová Karolínka            přebornice Svč. oblasti   Gratulujeme!
                                 Petrů Valinka                    3. místo   Gratulujeme!
                                      Vancová Anička                4. – 5. místo
Všem gratulujeme!!!!
ZP I. kat.                    Volková Natálka            přebornice Svč. oblasti   Gratulujeme!
                                       postupuje na M-ČR – 1. 6. 2013 v Ostravě
                                       Mouchová Kája            6. – 8. místo
Oběma blahopřejeme!!!
ZP II. kat.                    Musílková Eliška          2. místo   Gratulujeme!!!
ZP IV. kat.                   Ratzenbeková Eva       2. místo   Gratulujeme!!!
Obě postupují  na M-ČR –  1. 6. 2013 v Ostravě
 KP II. VTp                     Křesánková Kačka        6. – 7. místo
KP ženy                         Ratzenbeková Anna       11. místo
                                             Pilařová Míša                  16. místo

 

20. 4. 2013 – Jarní závod ZPMG – Jablonec n. N.

O. A kat.                     Kavová Karolínka                1. místo   Gratulujeme!
                                          Petrů Valinka                       4. místo
I. kat.                          Volková Natálka                   3. místo   Gratulujeme!
                                          Mouchová Kája                     4. – 5. místo
Všem gratulujeme!!!

III. kolo oblastní ligy – KP

II. VTp                        Křesánková Kačka                8. místo
ŽENY                          Pilařová Míša                       10. místo

15. 4. 2013 – Oddílový přebor ZP a KP

nominace na Oblastní přebor v Liberci 27. 4. 2013
ZPMG – O. kat. B          1. Fialová Linda
                                        2. Vlachová Tereza
                                        3. Dörrová Irena
                                        4. Holecová Zuzana
                                        5. Bzurová Dorota
                                        6. Wajshajtlová Aneta
                                        7. Mádlíková Lucie
                                        8. Martínková Ela
                                        9. Kalinová Klára
ZPMG – O. kat. A         1. Petrů Valerie
                                       2. Vancová Anna
                                       3. Kavová Karolína
                                       4. Vojáčková Markéta
                                       5. Slavíková Kateřina
                                       6. Dovolilová Eliška
                                       7. Dobiášová Anna
Na Oblastní přebor postupují první 3 závodnice.
ZPMG – I. kat.              1. Volková Natálie
                                       2. Mouchová Karolína
                                       3. Křesánková Lucie
                                       4. Tomášová Adéla
Na Oblastní přebor postupují první 2 závodnice
ZPMG – II. kat.             1. Musílková Eliška
                                       2. Vojáčková Veronika
Obě závodnice postupují do Oblastního přeboru
ZPMG – IV. kat.             1. Ratzenbeková Eva
                                        2. Strnadová Lucie
Postupuje první závodnice.
 KP – II. VTp                  1. Křesánková Kateřina
       ŽENY                       1. Ratzenbeková Anna
                                        2. Pilařová Michaela
Postupují všechny závodnice

7. 4. 2013 – Ústecký pohár 

účast závodnic z celé ČR
ZPMG – O.kat.           Valinka Petrů             1. místo  Blahopřejeme!!!
                                         Kája Kavová               4. místo
                                         Anička Vancová        9. – 10. místo
            I. kat.               Natálka Volková        1. místo  Blahopřejeme!!!
                                        Kája Mouchová          5. místo
KP –     II. VTp              Kačka Křesánková      9. místo
           ŽENY                 Anička Ratzenbeková  9. místo
                                          Míša Pilařová                12. místo

II. kolo Svč. ligy

KP –    II. VTp                Kačka Křesánková        6. místo
            ŽENY                 Anička Ratzenbeková    9. místo
                                           Míša Pilařová             13.-14. místo
Letošní rok jsme zahájily velmi úspěšně. Na prvním závodě letošní sezony máme takové výsledky:

30. 3. 2013 – Jablonecký korálek

účast závodnic z celé ČR
ZPMG O.A kat. roč. 2006      Valinka Petrů            1. místo  Blahopřejme!!!
               I. kat. roč. 2004      Natálka Volková        4. místo
             II. kat. roč. 2003        Eliška Musílková        3. místo  Blahopřejeme!!!
                                                  Verunka Vojáčková    6. místo
            IV. kat. roč. 1999       Eva Ratzenbeková      8. místo
                                                  Lucka Strnadová        11. místo
KP – II. VTp                       Kačka Křesánková     15. místo
        ŽENY                         Anička Ratzenbeková  8.-9. místo
                                                   Míša Pilařová                 17. místo

I. kolo Svč. ligy

KP – II. VTp                  Kačka Křesánková       8. místo
       ŽENY                          Anička Ratzenbeková   5. místo
                                            Míša Pilařová             14. místo

KONTAKTY

Oddíl MG USK Slávie

Hoření 3083/13
400 11 Ústí nad Labem

Předsedkyně oddílu:
Mgr. Hana Horklová

  +420 778 052 252
helena.babinkova
@centrum.cz


SPONZOŘI 2020

Děkujeme za sponzorské dary pro závody v r. 2020:

rodina Vrzáková-poháry
rodina Lípová-ceny

SPONZOŘI 2019

Děkujeme všem, kteří podporují činnost našeho oddílu a přispívají fin. příspěvky na závody a podílejí se na přípravě a organizaci závodů v r. 2019.

MedIQ services, s.r.o.
a rodiče závodnic

SPONZOŘI 2018

Děkujeme všem za finanční podporu a pomoc při organizaci závodů:

Bauer česká spedice, s.r.o.


MedIQ services, s.r.o.
rodina Urbančíková
rodina Jendrisková
rodina Altnerová
rodina Podolská
rodina Kalachová
a další rodiče závodnic

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme sponzorům, kteří přispěli finančními či věcnými dary na přátelský závod "Moudrá sova" v roce 2013 a 2012. Velmi si vážíme vstřícnosti a děkujeme.