Výsledky r. 2024

8. 6. 2024 – KLÁNOVICE CUP – Praha

ZP 0.B kat. roč. 2018
Elenka Munčinská  1. místo

KP I. kat. roč. 2017 – 2015
Lucinka Daňsová    3. místo
Inna Kuzan              5. místo
Vaneska Munčinská  1. místo pouze ŠV
Jasmínka Jaklová      1. místo pouze BN

KP II. kat. roč. 2014
Nikol Vashkeba      2. místo

2. 6. 2024 – MČR – Praha

KP III. kat. roč. 2011 – 2013
Petruška Jirkovská   16. místo

KP IV. kat.   roč. 2008 – 2010
Martina Vaygant        13. místo
Julie Hečková             15. místo

Děvčatům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu a Svč. oblasti

26. 5. 2024 – Pohár snů ke Dni dětí – Praha

KP III. kat. roč. 2011 – 2013
Natálka Špitálská   14. místo
celkový počet závodnic 25

KP IV. kat.   roč. 2008 – 2010
Johanka Altnerová     12. místo
Sabča Urbančíková    16. místo
celkový počet závodnic 20

5. 5. 2024 – OP KP – Meziboří

KP II. kat. roč. 2013 – 2015
Nicol Vashkeba     9. místo
celkový počet závodnic 10

KP III. kat. roč. 2011 – 2013
Petruška Jirkovská  2. místo
Eliška Leszková       5. místo
Natálka Špitálská    6. místo
Katja Mansurová     8. místo
Barča Lípová         10. místo
celkový počet závodni 21

KP IV. kat.   roč. 2008 – 2010
Julie Hečková            Přebornice Svč. oblasti
Martinka Vaygant      2. místo
Sabča Urbančíková   5. místo
Johanka Altnerová     6. místo
celkový počet závodnic  15

KP V. kat.   roč. 2008 a st.
Majda Lípová  8. místo
celkový počet závodnic 10

4. 5. 2024 – OP ZP – Meziboří

ZP 0.B kat. roč. 2018
Elenka Munčinská  5. – 6. místo místo
celkový počet závodnic 23

20. 4. 2024 – Chomutovský pohár

KP III. kat. roč. 2011 – 2013
Petra Jirkovská      4. místo
Natálka Špitálská   6. místo
Eliška Leszková     9. místo
Katja Mansurová  11. místo
Barča Lípová        13. místo
celkový počet závodnic 20

KP IV. kat.   roč. 2008 – 2010
Martinka Vaygant      3. místo
Johanka Altnerová    5. místo
Julie Hečková            8. místo
Sabča Urbančíková   9. místo
celkový počet závodnic  18

KP V. kat.   roč. 2008 a st.
Majda Lípová  11. místo
celkový počet závodnic 16

6. 4. 2024 – Jiřetínský dráček – Meziboří

KP III. kat. roč. 2012
Petra Jirkovská    3. místo
Barča Lípová        6. místo
celkový počet závodnic 10

KP IV. kat.   roč. 2008 – 2010
Julie Hečková  2. místo
celkový počet závodnic  14

KP IV. kat.   roč. 2009
Johanka Altnerová    5. místo
celkový počet závodnic 9

KP IV. kat.   roč. 2008
Sabča Urbančíková    2. místo
celkový počet závodnic 5

KP V. kat.   roč. 2008 a st.
Anzhelika Antonová  16. místo
Majda Lípová  17. místo
celkový počet závodnic 17

7. 4. 2024 – Jiřetínský pohár – Meziboří

ZP 0.B kat. roč. 2018
Elenka Munčinská  4. místo
celkový počet závodnic 14

7. 4. 2024 – Hradecká korunka – Hradec Králové

KP III. kat. roč. 2011 – 2013
Natálie Špitálská    5. místo
Káťa Mansurová   14. místo
celkový počet závodnic 22

KP IV. kat.   roč. 2008 – 2010
Martina Vaygant     1. místo
celkový počet závodnic 20

24. 3. 2024 – Ústecký pohárek – Ústí nad Labem

ZP 0.B kat. roč. 2018
Elenka Munčinská  3. místo
celkový počet závodnic 10

KP III. kat. roč. 2011 – 2013
Petra Jirkovská      3. místo
Natálie Špitálská    4. místo
Eliška Leszková     5. místo
Barča Lípová        10. místo
Káťa Mansurová   15. místo
celkový počet závodnic 21

KP IV. kat.   roč. 2008 – 2010
Julie Hečková          1. místo
Sabča Urbančíková  3. místo
Johanka Altnerová    5. místo
celkový počet závodnic 15

KP V. kat.   roč. 2008 a st.
Majda Lípová  12. místo
Anzhelika Antonová  17. místo
celkový počet závodnic 19

20 . 2. 2024 – Kontrolní oddílový závod

Kontrolní_závod_výsledky

Výsledky našeho prvního závodu po obnově činnosti oddílu:

10. 3. 2024 – Pohár snů – Praha

KP III. kat.  roč. 2011
Natálie Špitálská    3. místo
celkový počet závodnic 8

KP IV. kat.   roč. 2008 – 2010
Julie Hečková          1. místo
Johanka Altnerová  2.místo
Martina Vaygant     6.místo
celkový počet závodnic 15

Všem blahopřejeme!

16. 3. 2024 – Stodůlecký pohár – Praha

ZP 0.B kat. roč. 2018
Elenka Munčinská  5. místo
celkový počet závodnic 20