KALENDÁŘ AKCÍ

Sportovní_kalendář_Svč_oblast_2024

Kalendář_akce_oddílu_2024

Další důležité termíny:

31.1.24      odevzdání závazné přihlášky na soustředění
2.2.24        pololetní prázdniny – pátek
10. 2. 24    úhrada oddílových příspěvků na I. pol. 2024
20.2.24      Nominační závod pro všechny – sport. hala UJEP od 15 h.
4.-10.3.24  jarní prázdniny
28.3.24      velikonoční prázdniny – čtvrtek
11.6.24       Ukázková hodina – sport. hala UJEP
27.7. – 2.8.24  Soustředění UJEP pro všechny
10.3.24      záloha soustředění UJEP
30.5.24     doplatek soustředění UJEP
24. – 30.8.24  Soustředění Libouchec – výběr
10.4.24      záloha soustředění Libouchec
10.6.24      doplatek soustředění Libouchec
10.12.24    Vánoční vystoupení – sport. hala UJEP

Sportovní_kalendář_Svč. oblast_2020

Akce oddílu v I. pol. 2020:

30. 1. 20    závazná přihláška na soustředění
31. 1. 20    pololetní prázdniny
3. – 9. 2. 20 jarní prázdniny
15. 2. 20    zaplacení oddíl. příspěvků na r. 2020
28. 2. 20    zaplacení zálohy na soustředění
5. 3. 20      ČT – nominace na závody
30. 3. 20    PO – schůzka s rodiči k Jarnímu závodu 18. 4. 20
9. – 10. 4. 20  ČT+PÁ – velikonoční prázdniny
18. 4. 20     Jarní závod ZP – s pomocí rodičů
25. 5. 20    PO – schůzka s rodiči k Moudré sově 13. 6. 20
30. 5. 20    úhrada zůstatku na soustředění
12. 6. 20     PÁ – ukázková hodina ve sport. hale UJEP
13. 6. 20     závod Moudrá sova – s pomocí rodičů
17. – 21. 8. 20  příměstské soustředění – výběr účastnic

Akce oddílu v II. pol. 2019:  

12. 9. 19     čtvrtek – schůzka s rodiči 17:00
28. 10. 19  pondělí – státní svátek
2. 12. 19     pondělí – kontrolní závod I. a II. kat. pro rodiče
6. 12. 19     pátek –    Vánoční ukázková hodina od 16:30
                                   sportovní hala UJEP – Klíše

Nominace-závodnic_závody_2019

Sportovní_kalendář_Svč. oblast_2019

Akce oddílu v I. pol. 2019:  

3. 1. 19     čtvrtek – zahájení tréninků
31. 1. 19   čtvrtek – závazné přihlášky na soustředění
1. 2. 19     pátek –   pololetní prázdniny
15. 2. 19   pátek –   úhrada oddíl. příspěvků na I. pol. 2019
7. 3. 19     čtvrtek –  nominační závod v 16:30
11. 3. – 17. 3. 19 –   jarní prázdniny
21. 3. 19   čtvrtek –  schůzka s rodiči k závodu 27. 4. 19 od 17:30
31. 3. 19   neděle –  Ústecký pohárek – pořadatel GSK Ústí n. L.
18. – 22. 4. 19 –       čt + pá + po – Velikonoce
27. 4. 19   sobota –  Jarní závod ZPMG – pořadatel USK Slávie UL – za pomoci rodičů
4. 5. 19    sobota –   OP – ZP – Chomutov
9. 5. 19    čtvrtek –   schůzka s rodiči k závodu MS od 17:30
6. 6. 19    čtvrtek –   schůzka s rodiči k soustředění od 17:30
7. 6. 19    pátek –     ukázková hodina od 16:00
8. 6. 19    sobota –   Moudrá sova – pořadatel USK Slávie UL – za pomoci rodičů
29. 7. – 2. 8. 19        letní příměstské soustředění – sportovní hala UJEP

Akce oddílu v II. pol. 2018:  

19. 9. 18   čtvrtek   zahájení tréninků
28. 9. 18   pátek     státní svátek – trénink není
15. 10. 18              úhrada oddíl. příspěvků na II. pol. 2018
29. – 30. 10. 18      podzimní prázdniny – trénink není
6. 12. 18  čtvrtek    kontrolní závod 0. + I. kat.
7. 12. 18  pátek     vánoční ukázková hodina – sport. hala UJEP

Akce oddílu v I. pol. 2018:  

2. 2.  18   pátek –   není trénink – pololetní prázdniny
8. 2. 18    čtvrtek – nominační závod 0. a I. kat.
13. 2. 18   úterý –    nominační závod II. kat.
15. 2. 18   čtvrtek  v 17:30 – schůzka s rodiči k zajištění LIGY I
5. 3. – 11. 3. 18 –     jarní prázdniny
10. 3. 18  –  Oblastní liga I – pořadatelem náš oddíl
30. 3. 18   pátek – není trénink – Velikonoce
8. 4. 18     neděle – závody M. Lázně
1. 5. 18     úterý – svátek
8. 5. 18     úterý – svátek
8. 6. 18     pátek – ukázková hodina a příprava závodiště
8. 6. 18     pátek – schůzka k soustředění po ukázkové hodině
9. 6. 18     sobota – Moudrá sova – pořadatelem náš oddíl
26. 7. – 4. 8. 18 – soustředění Plavy                                                                           

Sportovní_kalendář_2018 – Svč. oblast

Sportovni_kalendář_2017 – Svč. oblast

Soutěže_akce_prázdniny_2017_oddíl

Kalendář akcí oddílu – podzim 2016

8. 9. 16       schůzka s rodiči v 17:00 v učebně Hoření ul.
23. 9. 16     pátek– není trénink (výuka PF)
22. 10. 16   Podzimní dráček –  Rumburk  – náplň závodů ještě neznáme
26. – 28. 10. 16  podzimní prázdniny – není trénink
12. 11. 16     Podzimní závod ZP – (0. kat.) –   Rumburk
9. 12. 16      Vánoční ukázková hodina – 16,30 – 18,00 hod. (sport. hala PF)

Sportovni_kalendář_Svč. oblasti na rok 2016

Sportovní_kalendář  Svč. oblasti_2015_web

Kalendář akcí oddílu – podzim 2015

3. 9. 15       schůzka s rodiči v 17:00 v učebně Hoření ul.
28. 9. 15      svátek – není trénink
29. – 30. 10. 15  podzimní prázdniny – není trénink
7. 11. 15       Podzimní dráček –  Rumburk  – náplň závodů ještě neznáme
14. 11. 15      Podzimní závod ZP – (0. – I. kat.) –   Jablonec n. N.
11. 12. 15      Vánoční ukázková hodina – 16,30 – 18,00 hod. (sport. hala PF)

Kalendář akcí oddílu – jaro 2015

2. – 3. 4. 15    velikonoční prázdniny, tréninky nejsou
15. 4. 15         Pohybové skladby PF Ústí n. L., sportovní hala PF – Klíše od 15:00
16. 4. 15         oddílový přebor  0. – I. kat. + pohybová průprava – nominace na OP ZPMG – od 16:30
23. 4. 15         schůzka s rodiči k organizaci OP – 17:15 ve velké tělocvičně
1. 5. 15           trénink není
8. 5. 15           trénink závodnic nominovaných na OP ZPMG
10. 5. 15         Oblastní přebor v ZPMG – náš oddíl je pořadatelem za pomoci rodičů
13. 6. 15         Přátelský závod “Moudrá sova” – náš tradiční, již 12. ročník za pomoci rodičů
19. 6. 15         Ukázková hodina od 16:30 ve sport. hale PF na Klíši
19. 6. 15         Schůzka s rodiči k soustředění v 18:00 ve sport. hale PF po ukázkové hodině
30. 7. – 8. 8. 15   soustředění v Josefově Dolu

Účast závodnic oddílu na závodech Svč oblasti je na základě výsledků oddílových závodů a rozhodnutí trenérky dle výkonnosti jednotlivých závodnic. Ostatní členky oddílu mohou soutěžit v přátelském závodu “Moudrá sova”.

Kalendář akcí oddílu – podzim 2014

27. 10. 14        prázdniny – není trénink
8. 11. 14         Podzimní dráček         Rumburk
15. 11. 14        Podzimní závod ZP – (1. – 4. kat.)     Jablonec n. N.
12. 12. 14        Vánoční ukázková hodina –16,30 – 18,00 hod. (sport. hala PF)                             

Oblast Severočeská pro kraj Ústecký a kraj Liberecký

SPORTOVNÍ   KALENDÁŘ   PRO   ROK   2014

  8. 3. 14         Jablonecký korálek                                         Sportcentrum Jablonec n. N.

                        I. kolo oblastní ligy KP (7.-10. kat.)

  8. 3. 14         OP juniorek (při Jabloneckém korálku) Sportcentrum Jablonec n. N.

13. 4. 14         Ústecký pohár                                                GSK Ústí n. L.

                        I. kolo oblastní ligy VP (1.- 6. kat.)

                       II. kolo oblastní ligy KP (9. – 10. kat.)

20. 4. 14        Jablonecká perlička                                         Sportcentrum Jablonec n. N.

                       II. kolo oblastní ligy VP (1.- 6. kat.)

 

26. 4. 14        OP – žen, I. VTp, II. VTp a III. VTp      USK Slávie Ústí n. L.

                      OP – ZPMG 0. + 1. kategorie                     

                       II. kolo oblastní ligy KP (7.- 8. kat.)                  

                       III. kolo oblastní ligy KP (9. – 10. kat.)

                              

27. 4. 14        OP – kadetky, dorky                                        TJ Bižuterie Jablonec n. N.

                       OP – ZPMG 2. – 4. kategorie

                       III. kolo oblastní ligyVP (1.- 6. kat.) + KP (7. – 8. kat.)

                       IV. kolo oblastní ligy KP (9. – 10. kat.)

 

  3. 5. 14       OP –  nadějí                                                       SC 80 Chomutov

                     IV. kolo oblastní ligy VP (1.- 6. kat.)

                     IV. kolo oblastní ligy KP (7.- 8. kat.)

                     V. kolo oblastní ligy KP (9.-10. kat.)

                     Závod k MDD ZPMG  (0.A + 0.B kat.)      

 

   4. 5. 14      Chomutovský pohár                                           SC 80 Chomutov

                      V. kolo oblastní ligy VP (1.- 6. kat.)

                      V. kolo oblastní ligy KP (7.- 8. kat.)

25. 5. 14        Májová pohoda                                                 MG Rumburk

                      I. a II. kat ZPMG

                      VTp – ženy

  7. 6. 14        Moudrá sova                                                   USK  Slávie Ústí n. L.

                                                                                                                  

18. 10. 14       Cena města Chomutova                               SC 80 Chomutov

 

  1. 11. 14        Podzimní dráček                                            MG Rumburk

 

15. 11. 14        OP – společné skladby                              Sportcentrum Jablonec n. N.

                        VI. kolo oblastní ligy VP (1.- 6. kat.)

                        + vyhodnocení  oblast. ligy za r. 2014

                        Podzimní závod ZPMG (1.- 4. kat.)

 

16. 11. 14        Jablonecký pohár                                          TJ Bižuterie Jablonec n. N.

Červeně označených závodů se náš oddíl zúčastňuje. KP se ještě zúčastní oblastní ligy.

 

Mistrovství ČR:

 

   5. 4. 2014                            Juniorky                                 TJ Sokol Praha VII. 

10. 5. 2014                             Kadetky starší                        SK Trasko Vyškov                

10. 5. 2014                             Kadetky mladší                      SK Trasko Vyškov                

11. 5. 2014                             Dorostenky                             SK Trasko Vyškov                

17. 5. 2014                             Naděje mladší                        SMG Máj České Budějovice

18. 5. 2014                             Naděje starší                          SKMG Máj České Budějovice

31 .5. 2014                             Základní program                  SK MG Břeclav   

  1. 6. 2014                             Kombinovaný program          SK MG Břeclav

 7. 6. 2014                              Seniorky – I.VT                                            

21. – 22. 6. 2014                     Seniorky – MT                     Brno

29. 11. 2014                           Společné skladby                  

 

 

 

 

Oblast Severočeská pro kraj Ústecký a kraj Liberecký

SPORTOVNÍ KALENDÁŘ PRO ROK 2013

 

30. 3.2013 Jablonecký korálek Sportcentrum Jablonec n. N.
ZPMG + KP, handicapovaní a veteránkyI. kolo ligy KP (7.-10. kategorie)
6. 4.2013 Ústecký pohár GSK Ústí n. L.
VPI. kolo (1.-6. kategorie)
7. 4.2013 Ústecký pohár GSK Ústí n. L.
KPII. kolo ligy (7.-10. kategorie)
20. 4.2013 OP – kadetky, dorky Sportcentrum Jablonec n.N.
II.kolo (1.-6.)III. kolo oblastní ligy (7.-10. kat.)Jarní závod ZPMG (0.-1. kat.)
21. 4.2013 Jablonecká perlička Sportcentrum Jablonec n. N.
VP + KP vol. sestavaIII. kolo ligy (1.-6. kategorie)
27. 4.2013 OP – žen, I. VTp, II. VTp a III. VTp SKMG Liberec
OP – ZPMG 0. – 4. kat.IV. kolo oblastní ligy (7.-10. kat.)
4.5.2013 OP – naděje nejml. + naděje ml.+ st.+ jun. SC 80 Chomutov
IV. kolo oblastní ligy (1.- 6. kat.)V. kolo oblastní ligy (7.-10. kategorie)+ vyhodnocení oblast. ligy za r.2013 (7.-10. kat.)Závod k MDD ZPMG (0.A + 0.B)
2. nebo 3. 10.2013 Podzimní dráček TJ Rumburk
Společné skladby + VP
19.10.2013 Cena Chomutova SC 80 Chomutov
Společné skladby
16.11.2013 OP – společné skladby Sportcentrum Jablonec n. N.
VI. kolo oblastní ligy (1.-6. kat.)+ vyhodnocení oblast. ligy za r.2013 (1.-6. kat.)Podzimní závod ZPMG (2.-4. kat.)
17.11.2013 Jablonecký pohár TJ Bižuterie Jablonec n. N.
VP + společné skladby

 

Mistrovství ČR:

7.4.2013 Seniorky – I.VT SK MG Baver Třebíč
13. – 14.4.2013 Seniorky – MT SK Tart Brno
11.5.2013 Kadetky starší
11.5.2013 Kadetky mladší SSK Vítkovice
12.5.2013 Dorostenky
18.5.2013 Naděje mladší SK Havířov
19.5.2013 Naděje starší
1.6.2013 Základní program TJ Sokol Třebovice, oddíl MG
2.6.2013 Kombinovaný program Středisko volného času Bruntál
28.9.2013 Juniorky SKP Brno
30.11.2013 Společné skladby TJ Slavia Hradec Králové

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONTAKTY

Oddíl MG USK Slávie

České mládeže 360/8
400 11 Ústí nad Labem

Předsedkyně oddílu:
Monika Jirkovská

+420 778 052 252
helena.babinkova
@centrum.cz

SPONZOŘI

Děkujeme za sponzorské dary pro závody v r. 2020:

rodina Vrzáková-poháry
rodina Lípová-ceny

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme sponzorům, kteří přispěli finančními či věcnými dary na přátelský závod "Moudrá sova"