Dotace města na r. 2014

Dotace Magistrátu města Ústí n. L. na sportovní činnost mládeže pro r. 2014

Vážení rodiče, v roce 2014 Magistrát města Ústí n. L. změnil způsob dotace sportovním oddílům na činnost. Do loňského roku jsme obdrželi dotaci na účet USK Slávie na základě předložení registrace členů oddílu. V letošním roce je dotace oddílu vyplacena podle počtu šeků, které oddíl odevzdá  Magistrátu města Ústí n. L.

Prosíme rodiče, aby si šeky v hodnotě 1.600,- Kč (2 šeky po 800,- Kč) vyzvedli  v základní škole či mateřské škole, středoškoláci přímo na Magistrátu města Ústí n. L. a odevzdali  trenérce Vaší dcery. Věříme, že tuto skutečnost nezanedbáte a pomůžete tím oddílu MG získat potřebné finance na celoroční činnost oddílu.  Šeky prosím předejte nejlépe do konce února.

Oddíl získá dotaci na základě odevzdání šeků do 31. 3. 2014 na Magistrát města Ústí n. L.  Tyto šeky nenahrazují členské příspěvky oddílu, viz poznámka vyznačena v dolní části šeku.

Výše členských příspěvků je pro r. 2014 stejná jako v loňském roce. Členské příspěvky můžete zaplatit na celý rok jednou částkou nebo uhradit ve 2 splátkách pololetně a to v hotovosti či převodem na účet.

Děkujeme všem rodičům za zodpovědný a vstřícný přístup v této záležitosti. Záleží na Vás všech, kolik finančních prostředků tímto způsobem oddíl získá a tím  Vaše děti budou mít lepší podmínky pro sportování.

Komentáře nejsou povoleny.

KONTAKTY

Oddíl MG USK Slávie

Hoření 3083/13
400 11 Ústí nad Labem

Předsedkyně oddílu:
Mgr. Hana Horklová

  +420 778 052 252
helena.babinkova
@centrum.cz


SPONZOŘI 2020

Děkujeme za sponzorské dary pro závody v r. 2020:

rodina Vrzáková-poháry
rodina Lípová-ceny

SPONZOŘI 2019

Děkujeme všem, kteří podporují činnost našeho oddílu a přispívají fin. příspěvky na závody a podílejí se na přípravě a organizaci závodů v r. 2019.

MedIQ services, s.r.o.
a rodiče závodnic

SPONZOŘI 2018

Děkujeme všem za finanční podporu a pomoc při organizaci závodů:

Bauer česká spedice, s.r.o.


MedIQ services, s.r.o.
rodina Urbančíková
rodina Jendrisková
rodina Altnerová
rodina Podolská
rodina Kalachová
a další rodiče závodnic

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme sponzorům, kteří přispěli finančními či věcnými dary na přátelský závod "Moudrá sova" v roce 2013 a 2012. Velmi si vážíme vstřícnosti a děkujeme.