Dotace města na r. 2014

Dotace Magistrátu města Ústí n. L. na sportovní činnost mládeže pro r. 2014

Vážení rodiče, v roce 2014 Magistrát města Ústí n. L. změnil způsob dotace sportovním oddílům na činnost. Do loňského roku jsme obdrželi dotaci na účet USK Slávie na základě předložení registrace členů oddílu. V letošním roce je dotace oddílu vyplacena podle počtu šeků, které oddíl odevzdá  Magistrátu města Ústí n. L.

Prosíme rodiče, aby si šeky v hodnotě 1.600,- Kč (2 šeky po 800,- Kč) vyzvedli  v základní škole či mateřské škole, středoškoláci přímo na Magistrátu města Ústí n. L. a odevzdali  trenérce Vaší dcery. Věříme, že tuto skutečnost nezanedbáte a pomůžete tím oddílu MG získat potřebné finance na celoroční činnost oddílu.  Šeky prosím předejte nejlépe do konce února.

Oddíl získá dotaci na základě odevzdání šeků do 31. 3. 2014 na Magistrát města Ústí n. L.  Tyto šeky nenahrazují členské příspěvky oddílu, viz poznámka vyznačena v dolní části šeku.

Výše členských příspěvků je pro r. 2014 stejná jako v loňském roce. Členské příspěvky můžete zaplatit na celý rok jednou částkou nebo uhradit ve 2 splátkách pololetně a to v hotovosti či převodem na účet.

Děkujeme všem rodičům za zodpovědný a vstřícný přístup v této záležitosti. Záleží na Vás všech, kolik finančních prostředků tímto způsobem oddíl získá a tím  Vaše děti budou mít lepší podmínky pro sportování.